Pall-Ex Poland otworzył serwis drobnicowy na wschód

Pall-Ex Poland umacnia swoją pozycję na rynku, uruchamiając codzienną linię drobnicową na Rosję. Jest to przełom w rozwoju sieci międzynarodowej spółki, która w kolejnych tygodniach planuje uruchomić kolejne połączenia eksportowe oraz importowe.

Odbiory towarów odbywają się codziennie na terenie całego kraju, a linie drobnicowe wyjeżdzające na wschód konsolidowane są w Skierniewicach, po czym kierowane są na odprawę celną.

„Mamy rzetelnego i zaufanego partnera w zakresie pełnej obsługi celnej. Jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom, nie tylko odprawy celne, ale również pełne wsparcie administracyjne w języku polskim oraz rosyjskim.” – komentuje Marta Słodnik, CEO Pallex 24 sp. z o.o.

Szeroka oferta uwzględnia m.in. transport pojedynczych palet, ponadgabarytów, ładunków częściowych, jak również transport ładunków niebezpiecznych ADR.

Czas tranzytu oferowany przez sieć Pall-Ex, to od 3 do 6 dni roboczych. Jest to możliwe dzięki codziennym wyjazdom skonsolidowanych aut do Urzędu Celnego znajdującego się w Moskwie. Pall-Ex Poland oferuję również wsparcie dla Klientów w zakresie reprezentacji przed Urzędem Celnym w Rosji, jak również zapewnia dystrybucję w każdy zakątek tego kraju.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.