VIII Kopernikańskie Dni Logistyki już w maju

21-22 maja 2020 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu rozpocznie się VIII edycja Ogólnopolskiej Konferencji znanej pod nazwą Kopernikańskie Dni Logistyki (KDL). Tegoroczną tematyką wydarzenia jest Logistyka i łańcuchy dostaw przyszłości.

Konferencja skierowana jest dla studentów kierunków i specjalności logistycznych oraz przedstawicieli przedsiębiorstw, którzy bazują na najnowszych osiągnięciach i rozwiązaniach logistycznych stosowanych w praktyce. To także okazja do poszerzenia wiedzy dla wszystkich zainteresowanych zagadnieniami z obszaru logistyki, obsługi logistycznej łańcucha dostaw i tematyki odnoszącej się do branży TSL.

VIII edycja Kopernikańskich Dni Logistyki to doskonała okazja do wymiany poglądów i doświadczeń między studentami z różnych ośrodków naukowych, przedstawicieli praktyki i instytucji. Pierwszego dnia studenci zaprezentują przygotowane referaty, zaś przedstawiciele praktyki gospodarczej wygłoszą prelekcję. Tradycją stał się organizowany podczas konferencji konkurs na najlepszy referat. Komisja oceniająca referaty wyłoni wśród przesłanych referatów trzy najlepsze referaty (adekwatne miejsce I, miejsce II oraz miejsce III).

Podczas drugiego dnia odbędą się warsztaty prowadzone przez reprezentantów praktyki gospodarczej. W tym roku odbędzie się również po raz pierwszy sesja posterowa, na której podczas osobnego konkursu zostaną wybrane najlepsze plakaty. Ich autorzy będą osobno nagrodzeni w sposób podobny jak autorzy referatów (miejsce I, miejsce II oraz miejsce III).

Szczegółowe informacje dostępne są na następujących stronach: https://www.facebook.com/events/452597975426867/?event_time_id=452597982093533 oraz www.logitor.umk.pl.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.