Transport i Spedycja już w kwietniu w Expo Silesia!

Zapraszamy na Targi Transportu i Spedycji TRANSPORTEX, które odbędą się w dniach 16 – 17 kwietnia 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

TRANSPORTEX to:

  • doskonała okazja do przedstawienia swojej oferty i pochwalenia się osiągnięciami,
  • idealne miejsce do pozyskania nowych kontaktów biznesowych,
  • możliwość zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań z zakresu technologii i usług transportowych,
  • wymiana wiedzy i doświadczeń z fachowcami z branży,
  • salony: Naczep i Wyposażenia Pojazdów oraz Logistyki i Magazynowania,
  • bezpłatne konsultacje, warsztaty i pokazy,
  • konferencja branżowa „Zmiany w Transporcie – 2019”.

16 kwietnia zapraszamy na konferencję „Zmiany w Transporcie 2019organizowaną we współpracy z Kancelarią Transportową KOBEN.

Podczas konferencji będzie można:

  • poznać aktualne zmiany w prawie transportowym w obszarze transportu drogowego w szerokim tego słowa znaczeniu (transport osób i rzeczy),
  • podyskutować z uczestnikami i prelegentami (służby kontrolne odpowiedzą na nurtujące pytania), pozyskać wartościowe kontakty, podzielić się własnymi doświadczeniami, co może stanowić podstawę do wypracowania rozwiązań służących poprawie bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz bezpieczeństwa w samym przedsiębiorstwie,
  • przy stoiskach eksperckich, uzyskać bezpłatne porady od specjalistów, praktyków, którzy pomogą w problematycznych kwestiach związanych z transportem drogowym i prowadzeniem firmy transportowej czy spedycyjnej.

Aglomeracja śląska to wielki węzeł komunikacyjny – nie tylko drogowy, ale również kolejowy. To właśnie tu – na skrzyżowaniu autostrad A4 i A1 – północ-południe i wschód-zachód, występuje znacząca wymiana towarowa. Można tu też zauważyć pokaźny ruch tranzytowy o zasięgu zarówno krajowym jak i międzynarodowym. Województwo śląskie ze względu na doskonałe skomunikowanie leży w obszarze dużego zainteresowania najemców oraz deweloperów logistycznych. Wszystkie te czynniki powodują, iż firmy dystrybucyjne postrzegają nasz region jako bazę logistyczno-transportową obsługującą nie tylko Polskę, ale również Państwa ościenne. Świetna infrastruktura drogowa zapewnia zatem łatwą dostępność olbrzymiej liczby 8 milionów potencjalnych klientów.

Wstęp na tragi oraz konferencję jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji on-line na stronie www.tslexpo.pl

Zapraszamy do kontaktu: tel. kom. +48 510 031 732, mail: tslexpo@exposilesia.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.