Szkolenia dla branży TSL – jak wybrać w 2019 roku?

Firmy związane z transportem i spedycją dynamicznie się rozwijają. Konkurencja na rynku jest jednak dość spora.

Nic więc dziwnego, że wielu przedsiębiorców, którzy działają w tej branży decyduje się na rozwój swoich firm oraz wprowadzanie nowych rozwiązań technologicznych. Wymaga to poszerzania wiedzy zarówno wśród kierowców, jak i pracowników biurowych. W jaki sposób robić to najskuteczniej? Odpowiedź jest prosta – brać udział w szkoleniach zorganizowanych przez profesjonalistów. Poniżej przedstawiamy propozycje szkoleń dla branży TSL, które warto odbyć w 2019 roku.

Sprawdź jak zmieniły się przepisy

Nie da się ukryć, że przepisy prawa w naszym kraju wciąż zmieniają się zaskakująco często. Wdrożenie ich bywa więc dla wielu firm kłopotliwe. Rozwiązaniem może być szkolenie pod tytułem “Zarządzanie transportem drogowym, w tym najnowsze zmiany w przepisach.”. Podczas tego szkolenia mamy bowiem szansę dowiedzieć się o wszystkich zmianach dotyczących zarządzania transportem. To również doskonały sposób na usystematyzowanie całej obecnej wiedzy.

Ewidencja czasu pracy kierowców

Prawidłowe rejestrowanie i ewidencjonowanie pracy kierowców jest ważne z wielu powodów. Pierwszy z nich to oczywiście bezpieczeństwo kierowców oraz zgodność z przepisami prawa, które określają ile godzin kierowca może być w trasie. Drugi to oczywiście dbanie o efektywność pracy a tym samym zyski firmy. Warto więc wybrać się na szkolenie “Czas pracy kierowców i prawidłowe użytkowanie tachografów”. Dzięki niemu dowiemy się jak zmieniły się przepisy prawa dotyczące tachografów a także w jaki sposób prawidłowo rozliczać czas pracy kierowców. Podczas szkolenia poruszana jest również kwestia problematycznych kierowców, podczas której wskazywane są metody radzenia sobie z kierowcami, którzy nie do końca przestrzegają ustalonych w firmie zasad. Dla wielu przedsiębiorstw jest to spora pomoc.

Ładunki bezpiecznie przewożone

To szkolenie przeznaczone dla kierowców oraz osób, które zajmują się załadunkiem. Wszyscy doskonale zdajemy sobie przecież sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie przymocowanie ładunku. Drobny błąd to zagrożenie dla kierowcy, innych uczestników ruchu a także widmo gigantycznych strat finansowych dla firmy. Właśnie dlatego warto wybrać się na szkolenie “Zabezpieczanie i mocowanie ładunków w przewozach drogowych – przepisy i praktyka”. To szansa na odświeżenie i usystematyzowanie wiedzy, poznanie skutecznych metod zabezpieczeń oraz sprawdzenie ich w praktyce.

Jeśli chesz wiedzieć więcej o tym jakie szkolenia w branży TSL można odbyć w 2019 roku koniecznie odwiedź stronę https://www.jgt.pl/szkolenia-otwarte,transport-i-spedycja.html. Znajdziesz tam bowiem wiele cennych informacji na ten temat.

Podsumowując, oferta szkoleń dla branży TSL jest obecnie bardzo szeroka i różnorodna, dzięki czemu każda firma może znaleźć rozwiązanie, które pozwoli jej pokonać trudności w danej dziedzinie, w której aktualnie potrzebuje wsparcia. Szkolenia to kompleksowa pomoc w wielu różnych zagadnieniach. Nie dziwi więc fakt, że firmy spedycyjne korzystają z nich coraz chętniej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.