Sieć Pall-Ex świętuje swoją pierwszą rocznicę działalności w Polsce

W miniony weekend, w pięknych okolicznościach przyrody Nieborowa odbyła się uroczystość z okazji pierwszej rocznicy działalności operacyjnej sieci Pall-Ex w Polsce.

Rocznicowy wieczór poprzedzony był konferencją wszystkich Członków Regionalnych, podczas której omówiono wspólnie tematy podsumowujące miniony rok, sprawy bieżące oraz kierunki rozwoju sieci. Spotkanie stało się okazją do rozmów w kuluarach, integracji oraz nawiązania nowych relacji biznesowych.

Uroczysta Gala miała miejsce 6 października 2018 roku w Hotelu Rozdroże w Nieborowie. Wszyscy uczestnicy pięknie prezentowali się w strojach wieczorowych i jeszcze lepiej się bawili. Były podziękowania, przemówienia, zdjęcia oraz momenty wzruszenia. Zabawa trwała do białego rana.

Depoty wyróżniające się jakością, zaangażowaniem oraz skutecznością działania otrzymały nagrody oraz statuetki. Rozdano również wyróżnienia indywidualne dla osób w sieci Pall-Ex. Nagrody Pall-Ex zostały zaprojektowane z myślą o uczczeniu i nagrodzeniu wyróżniających się Członków Regionalnych naszej sieci. Są to firmy które zrobiły wszystko, aby zapewnić najwyższą jakość obsługi naszej sieci.

Tytułem Najlepszego Depotu 2018 roku nagrodzona została firma EUROPE GROUP z Wrocławia, która w branży TSL funkcjonuje już ponad 20 lat. Oprócz działalności dystrybucyjnej. EUROPE GROUP w swoim portfolio posiada również usługi magazynowania i logistyki kontraktowej oraz transport i spedycję całopojazdową.

W kategorii MVP 2018 zdecydowaną przewagę miała płeć piękna i mieliśmy w tym roku remis. Osobowościami Roku 2018 zostały wybrane ex æquo Barbara Przygoda z firmy PIAST CARGO oraz Agnieszka Świerczyńska z firmy FUTURA CARGO.

PIAST CARGO oferuje usługi w zakresie transportu, logistyki, magazynowania i opakowań. Przez ponad 20 lat działalności firma rozbudowała swoje lokalizacje do kilku centrów logistycznych w Polsce, skupiając swoje działania głównie na rynku zagranicznym.

FUTURA CARGO koncentruje swoje działania na transporcie międzynarodowym, zapewniając kompetentną obsługę oraz terminowość w realizacji zleceń. Do kluczowych odbiorców usług firmy zaliczają się najwięksi europejscy producenci sprzętu AGD, przedsiębiorstwa z branży automotive oraz koncerny metalurgiczne.

Marta Słodnik, Prezes Pall-Ex, komentuje: „Jesteśmy dumni z zaangażowania oraz postępu, jakiego nasi Członkowie Regionalni dokonali w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Tylko pracując razem jako sieć osiągniemy sukces i dokonamy dalszego rozwoju sieci Pall-Ex w Polsce.”

Źródło: www.pallex.pl
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.