Kurier BPS – Twój sposób na szybką dostawę

fotolia.com, 222004687 | Autor: Leika production

BPS to firma kurierska o krajowym i międzynarodowym zasięgu. Zapewnia szybką, niezawodną obsługę, która jest efektem współpracy z wieloma uznanymi przewoźnikami. Decydując się na nadanie przesyłki za pośrednictwem BPS, zyskujemy gwarancję niskiej ceny i ekspresowej dostawy. Istnieje wiele powodów, dla których warto skorzystać z usług właśnie tej firmy. Poniżej przedstawiamy kilka z nich!

BPS istnieje już od 1998 roku. Była jedną z pierwszych lokalnych firm kurierskich w Trójmieście. Z biegiem lat zyskała miano lidera wśród Operatorów Logistycznych na Pomorzu. Wraz z rozwojem firmy, rozszerzono działalność z sektora lokalnego do krajowego, a z czasem – międzynarodowego. Obecnie BPS pośredniczy w nadawaniu listów i paczek na cały świat, obsługując przesyłki krajowe, międzynarodowe drogowe i lotnicze, a także fracht morski. Rozwinięty system informatyczny i wieloletnie doświadczenie w branży sprawiają, że firma na bieżąco kontroluje każdy etap realizacji naszego zamówienia. W ten sposób zyskujemy gwarancję bezpieczeństwa i poufności wszystkich, nadanych przez nas przedmiotów i dokumentów.

Klienci doceniają BPS przede wszystkim za wielozadaniowość, sprawną i bezproblemową dostawę, oraz wyjątkowo niskie ceny. Tani kurier powinien zapewniać nam nie tylko mniejsze koszty dostawy, ale również wysoką jakość usług. W końcu każdy z nas chce, aby przesyłka dotarła w miejsce docelowe w krótkim czasie i „w jednym kawałku”. Dzięki BPS połączenie doskonałej obsługi i niskich kosztów stało się możliwe. Jako pośrednik, który współpracuje z wieloma znanymi, zaufanymi przewoźnikami, takimi jak UPS, DHL, GLS, Geis, TNT, Poczta Polska, DPD, czy FedEx, jest w stanie zapewnić nam o wiele korzystniejsze ceny. To idealna alternatywa dla bezpośredniego składania zamówień w jednej, konkretnej firmie kurierskiej.

Duży wybór dostawców i najlepsze ceny. Kto może skorzystać z oferty BPS?

Jak widać, ogromną zaletą BPS jest możliwość wyboru spośród wielu uznanych firm kurierskich. Co więcej, z jej oferty mogą skorzystać zarówno klienci instytucjonalni, jak i indywidualni. Nie musisz się obawiać, że taki rodzaj usług będzie dedykowany wyłącznie firmom. Kolejną mocną stroną BPS jest przejrzysty i prosty proces obsługi zamówień. Wystarczy wejść na stronę internetową firmy i wypełnić specjalny formularz. Od razu poznamy wycenę i ostateczny koszt, który jest wyliczany na podstawie wymiarów i wagi paczki. W razie potrzeby możemy skorzystać także z usług dodatkowych, np. ubezpieczenia przesyłki lub dostawy ekspresowej.

Do realizacji naszego zgłoszenia nie musimy podpisywać żadnej umowy ani deklarować przewidywanej, miesięcznej liczby nadań. Całość jest wolna od długoterminowych zobowiązań. Sami decydujemy, kiedy i jak chcemy skorzystać z wybranej usługi. Proces składania zamówienia jest kontrolowany przez BPS, które pośredniczy w kontaktach pomiędzy firmą kurierską a nadawcą. Wszystko odbywa się szybko i bezproblemowo, bez żadnych ukrytych opłat, dzięki czemu BPS wciąż poszerza grono swoich zadowolonych klientów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.