Które wypożyczalnie kamperów są czynne w okresie zimowym?

Większość wypożyczalni kamperów w Polsce działa wyłącznie w okresie letnim, gdyż zainteresowanie caravaningiem jest zimą o wiele niższe. Jeżeli chce się wyjechać na ferie lub krótki urlop bez martwienia się o nocleg w okresie od listopada do marca, warto poznać listę wypożyczalni samochodów kempingowych, które działają zimą.

1. MobilCamp – Rudna (Dolny Śląsk)

MobilCamp działa jako dealer kamperów Benimar oraz wypożyczalnia samochodów kempingowych, produkowanych przez wspomnianą markę. Zimą można wypożyczyć modele Alkowa 2018 i Adria Matrix Compact 2019. Koszt wypożyczenia kampera na jedną dobę zaczyna się od 370 złotych.

2. Spidervan – Kraków

Większość pojazdów dostępnych w wypożyczalni jest przystosowana do wyjazdów zimowych. Wynajmującym poleca się zwłaszcza model Integra oraz Rimol Seal 98 P. Za wypożyczenie kampera na jedną dobę płaci się 275 złotych brutto, a gdy chce się skorzystać z dłuższego okresu najmu, koszt wypożyczenia pojazdu jest ustalany indywidualnie. Przed skorzystaniem z usługi warto dopytać o polisę https://www.insurancefactory.co.uk/specialist-vehicle-insurance/motorhome-insurance

3. Wakacje Kamperem – Ludwinowo Zegrzyńskie (Mazowsze)

Niewielka wypożyczalnia posiada w ofercie alkowę Sunlight, która jest w pełni przystosowana do wyjazdów w okresie zimowym. Co ważne, kamper wypożycza się bez limitu kilometrów, dlatego opłaca się go wynająć w przypadku wyjazdów w długie trasy. Za 6-osobowy pojazd płaci się 420 zł na dobę. Samochód można zarezerwować z opcją podstawienia pod wskazany adres.

4. Camperowo – Stryków (okolice Łodzi)

Camperowo chwali się na swojej stronie, że wynajmuje kampery miłośnikom nart. Za 390 złotych za dobę wypożyczy się model Benimar 310 Sport i PLA Mister 435, w którym zmieści się aż 7 osób. W obu pojazdach jest ciepło i wygodnie, a duża przestrzeń do przechowywania ułatwia zabranie ze sobą sprzętu sportowego i odzieży narciarskiej. Podczas wyjazdów do dużych ośrodków narciarskich warto pamiętać o wykupieniu https://www.insurancefactory.co.uk/specialist-vehicle-insurance/campervan-insurance.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.