Kopernikańskie Dni Logistyki już po raz szósty

Kopernikańskie Dni Logistyki

Koło Naukowe Logistyki „Logitor”, działające przy Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu już po raz szósty zorganizuje Kopernikańskie Dni Logistyki.

W kolejnej edycji tego wydarzenia weźmie udział ponad 30 osób.  W tym roku hasłem przewodnim konferencji są „Problemy współczesnej logistyki”. Do Torunia przyjadą studenci z całej Polski, tj. z z Warszawy, Łodzi, Szczecina, Poznania, Gdyni oraz z Bydgoszczy.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 9-10 kwietnia 2018 roku w Toruniu. Każdy student miał możliwość przygotowania referatu zgodnego z przedstawioną tematyką konferencji. Pierwszego dnia uczestnicy będą mogli przedstawić swoje prace w formie prezentacji. 9 kwietnia będzie także okazją do wygłoszenia krótkich przemówień przez przedstawicieli firm partnerskich, które także będą nawiązywać do problemów, z którymi mierzy się współczesna logistyka. Drugi dzień pozwoli uczestnikom VI Kopernikańskich Dni Logistyki wziąć udział w warsztacie nawiązującym do tematu przewodniego konferencji.

Wydarzenie zapewni uczestnikom możliwość wymiany informacji i poznania ciekawostek z branży logistycznej. Jego celem jest także budowanie nowych, ciekawych relacji międzyuczelnianych. Ponadto, atutem takich konferencji jest możliwość poznania potencjalnych pracodawców z innych regionów niż te, w których studiują uczestnicy. Pamiątką z wydarzenia będzie umieszczenie wspomnianych referatów w specjalnej publikacji konferencyjnej.

Blog Transportowy objął VI Kopernikańskie Dni Logistyki patronatem medialnym.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.