Pall-Ex rozwija połączenia międzynarodowe.

32464754 - europe destinations and flags signpost against blue sky

Pall-Ex otworzył stałe połączenia drobnicowe z Włochami, Wielką Brytanią oraz krajami Bałtyckimi. Określone dni wyjazdów, które na chwilę obecną zostały zaplanowane na wtorki oraz piątki, umożliwiają zoptymalizowanie czasów tranzytów. Odbiory i dostawy z dowolnego miejsca w Polsce odbywają się codziennie.

Pall-Ex oferuje transport ładunków drobnicowych, zarówno na paletach standardowych jak i ponadbagarytów, a także transport ładunków częściowych oraz materiałów niebezpiecznych ADR. Dodatkowymi atutami dla Klientów są możliwość zakupu ubezpieczenia cargo, dostępność dokumentów transportowych w formie elektronicznej w 48 godzin po dostawie oraz opcja śledzenia przesyłek na każdym etapie transportu.

Nasi Członkowie Regionalni już ruszyli swoje siły handlowe i pierwsze palety zostały dostarczone za granicą. Spodziewamy się szybkiego wzrostu wolumenu, gdyż nasza oferta jest bardzo atrakcyjna cenowo. Mamy nadzieję iż Klienci docenią nasza sieć oraz serwis. – Marta Słodnik, CEO Pallex 24 sp. z o.o.

Pall-Ex oferuję również bardziej niszowe połączenia drobnicowe na wschód: Rosja, Ukraina i Białoruś. Regularne linie drobnicowe na wschód zabierają palety, ładunki częściowe, ładunki niebezpieczne ADR oraz ponadgabaryty. Pall-Ex oferuje swoim klientom również wsparcie administracyjne oraz pełną obsługę celną. 

W najbliższych tygodniach Pall-Ex planuje uruchomić linię importową oraz eksportową z krajami Beneluksu oraz Francją. Kolejnymi krajami, które dołączą do oferty międzynarodowej będą Hiszpania, kraje Europy Południowej oraz Skandynawia.

Źródło: Pallex
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.