Logistyka w grodzie Kopernika, czyli „VII Kopernikańskie Dni Logistyki” na WNEiZ UMK w Toruniu

25-26 kwietnia 2019 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu rozpocznie się VII edycja Ogólnopolskiej Konferencji znanej pod nazwą Kopernikańskie Dni Logistyki (KDL), której tegoroczną tematyką są Kierunki rozwoju współczesnej logistyki.

Wydarzenie niniejsze skierowane jest dla studentów kierunków i specjalności logistycznych, przedstawicieli przedsiębiorstw, którzy bazują na najnowszych osiągnięciach i rozwiązaniach logistycznych stosowanych w praktyce a także dla wszystkich zainteresowanych zagadnieniami z obszaru logistyki, obsługi logistycznej łańcucha dostaw i tematyki odnoszącej się do branży TSL.

VII edycja Kopernikańskich Dni Logistyki to doskonała okazja do wymiany poglądów i doświadczeń pomiędzy studentami z różnych ośrodków naukowych, przedstawicieli praktyki i instytucji.

Pierwszego dnia Konferencji studenci zaprezentują przygotowane referaty zaś przedstawiciele praktyki gospodarczej wygłoszą prelekcje. Tradycją stał się organizowany podczas Konferencji Ogólnopolski konkurs na najlepszy referat. Komisja oceniająca referaty wyłoni wśród przesłanych referatów trzy najlepsze referaty (adekwatnie miejsce I, miejsce II, miejsce III).

Podczas drugiego dnia Konferencji odbędą się warsztaty prowadzone przez reprezentantów praktyki gospodarczej.

Organizator: Koło Naukowe Logistyki LOGITOR, działające przy Katedrze Logistyki, na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika  w Toruniu (ul. Gagarina 13A).

Członkowie Koła Naukowego Logistyki LOGITOR serdecznie zapraszają na VII Kopernikańskie Dni Logistyki.

Więcej informacji dostępnych na: https://www.facebook.com/events/558442287915631/ oraz www.logitor.umk.pl.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.