Liga Młodych Logistyków

„Liga Młodych Logistyków” to autorski konkurs Naukowego Koła Logistyki Dialog działającego przy Katedrze Logistyki Ekonomicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. W tym roku odbędzie się jego siódma edycja. Konkurs ten skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych, kształcących się w zawodach technik logistyk lub technik spedytor. Ma on na celu rozwijanie zainteresowania młodzieży problematyką logistyki oraz poszerzanie ich wiedzy z tego zakresu.

Konkurs urozmaica również codzienny tok nauki szkolnej, pozwalając uczniom na realizowanie swojej pasji. Z roku na rok „Liga Młodych Logistyków” staje się coraz bardziej popularna. W poprzedniej edycji udział wzięło aż 537 uczniów z całej Polski.

Tegoroczna edycja LML-a wzorem poprzednich lat składa się z dwóch etapów. Podczas eliminacji online odbywających się 12.12.2017r. zespoły rozwiążą test online sprawdzający ich wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. Z kolei w finale odbywającym się 15.03.2018r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach uczestnicy rozwiążą test oraz wystąpią z prezentacją na zadany wcześniej temat, co sprawdzi również ich kreatywność i pobudzi wyobraźnię. Więcej informacji na stronie www.nkl.ue.katowice.pl oraz na fanpage’u „Ligi Młodych Logistyków” na Facebooku.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.