Godętowo – Szkolenia czwartkowe

Już w ten czwartek, ludzie związani z branżą transportową spotkają się w Godętowie na szkoleniach czwartkowych organizowanych przez kancelarię LegalTrans. 

Jak mówią przedstawiciele kancelarii – Ciągłe zmiany ustawodawstwa, kontrole ITD, kontrole PIP, szkody transportowe, nieuczciwi kontrahenci, odmowy wypłat odszkodowań, roszczenia kierowców, kontrole podatkowe i skarbowe, imigranci, kradzieże paliwa, windykacja należności, negocjowanie umów, problemy z urzędami, kontrole zagraniczne – to tylko wycinek codzienności polskiego przewoźnika.
Dynamiczna branża TSL jest niezwykle ciężkim wyzwaniem dla przedsiębiorcy, który z każdej strony atakowany jest przez organy kontrolne, w tym państwowe. Jak mierzyć się z takimi trudnościami, żeby nie wpływały one na działalność przedsiębiorstwa? Czy ogrom przepisów i zmian wchodzących co chwile w życie musi wpływać na obniżenie efektywności i wydajności codziennej pracy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznamy w najbliższy czwartek.

W imieniu Kancelarii zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym szkoleniu z cyklu SZKOLEŃ CZWARTKOWYCH organizowanym przez specjalistów Kancelarii Transportowej LEGALTRANS. Szkolenie pozwoli skutecznie przybliżyć zmiany, które weszły lub wchodzą w życie w roku 2015/2016 i zabezpieczyć Państwa przedsiębiorstwo przed czyhającymi pułapkami. Zapraszamy zarówno właścicieli, jak i osoby zarządzające podmiotem transportowym – ponieważ dobrze przeszkolona kadra to duże oszczędności oraz zdecydowanie mniej problemów, które wpływają na tempo rozwoju przedsiębiorstwa.

Swoją ideą i nazwą, cały cykl szkoleń nawiązuje do obiadów czwartkowych organizowanych przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, podczas których spotykali się ówcześni intelektualiści aby rozwijać się i wpływać na otaczającą rzeczywistość. Dlatego główną ideą cyklu szkoleń, oprócz przekazywania wiedzy, jest zbudowanie platformy wymiany doświadczeń, poglądów i kontaktów w branży TSL. Szkolenia mają niezwykle wysoką wartość merytoryczną, są dopracowane pod względem zastosowania praktycznego i szybkiej przyswajalności omawianych zagadnień. Świadczy o tym fakt, iż Kancelaria na co dzień rozwiązuje problemy branży TSL, stąd nasi prelegenci są nie tylko specjalistami w swoich dziedzinach, ale również doświadczonymi praktykami. Co istotne, bierzemy udział w podejmowaniu przez przedsiębiorców decyzji pozwalających na rozwój firmy, dzięki czemu jesteśmy traktowani jako zaufany partner. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat potwierdzający podniesienie kwalifikacji zawodowych, pozwalający wykazać właściwą organizację pracy w toku kontroli przedsiębiorstwa.

Zgodnie z maksymą, że ‚o najlepszym towarzystwie mówi się, że rozmowa z nim poucza, a milczenie kształci’ będzie nam niezwykle miło gościć Państwa na najbliższym szkoleniu w Pałacu Godętowo, gdzie obecność potwierdzili już najwięksi przewoźnicy z regionu, stąd nie może tam Państwa zabraknąć. Do tej pory ilość uczestników mocno przekroczyła nasze założenia, ufamy że i tym razem będziemy mogli cieszyć się podobną frekwencją, a godziny spędzone na rozmowach i debatach zaprocentują efektywnością prowadzenia biznesu!

BlogTransportowy jest patronem medialnym wydarzenia.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.